Національна поліція України попереджає про шахрайства!

Шахрайські дії різноманітні настільки, наскільки різноманітні відносини між людьми. Вони є наслідком обороту товарів, використання онлайн сервісів або банківських карт. Тому кожна сфера привертає до себе зловмисників, які постійно винаходять нові способи розкрадання грошей.

14:00 22.06.2023

Онлайн-нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти

30 березня 2023 року відбулася онлайн-нарада спеціалістів відділу організації діяльності закладів освіти Радехівської міської ради із керівниками закладів загальної середньої освіти  Радехівської ТГ.

14:42 06.04.2023

Новий "Школярик" для учнів громади

26 жовтня 2022 року Радехівська громада отримала  новий шкільний автобус, який  закупила Львівська обласна адміністрація за кошти обласного бюджету у співфінансуванні із місцевими бюджетами. Зокрема, Радехівська міська рада виділила із  бюджету громади 2 880 000 гривень на придбання 2 шкільних автобусів, адже один «Школярик» був переданий на потреби ЗСУ, а ще один потребує заміни через термін експлуатації.

19:03 26.10.2022