Структура та органи управління закладу

Структура та органи управління ЗДО №3 м. Радехів

ЗДО №3 м.Радехів функціонує з 1983 року. Засновником закладу ( далі ЗДО №3 м.Радехів) є Радехівська міська рада. Згідно Статуту комунального закладу « Заклад дошкільної освіти №3 м.Радехів Радехівської міської ради (затвердженого рішенням сесії Радехівської міської ради від 25.03 2021р. №38.) фінансування, технічне і матеріальне забезпечення, надання інженерних консультацій, організація поточних і капітальних ремонтів приміщень, їх господарське обслуговування здійснює Радехівська Міська Рада.

У своїй діяльності ЗДО №3 м. Радехів керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад іншими нормативно-правовими документами.

Директор – Ляшок Любов Ярославівна.

Вихователь- методист- Іванова Наталія Василівна.

Функціонує 7 вікових груп ( 158 дітей) , з них 3 – інклюзивні.

Молодші групи ( 4 рік життя)

« Соняшник» - 20 дітей;

« Ромашка»- 19 дітей;

« Веселка» ( інклюзивна група) – 16 дітей;

Середні групи ( 5 рік життя)

«Сонечко» ( інклюзивна група) -25 дітей;

« Віночок» - 28 дітей.

Старші групи( 6 рік життя)

« Вишиванка» ( інклюзивна група) – 24 дітей;

« Дзвіночок» -27 дітей.