Гімназія с. Середпільці Радехівської міської ради Львівської області

Перша  згадка  про  школу  в  с.  Середпільці  датується  1886 роком.На  даний  час  функціонує  школа  І-ІІ  ступенів  і  дошкільний  навчальний  заклад. В  2002 році було побудовано і здано  в  експлуатацію нове  приміщення  школи  потужністю 120  учнів. В  2013 році  відкрито  дошкільну  групу  і  навчальний  заклад  реорганізовано  в  навчально-виховний  комплекс. . Директор  НВК – Репетило  Іван  Іванович.

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

У  школі  навчається  66 учнів. Кадрове  забезпечення – 18  педагогічних  працівників. З  них  мають  кваліфікаційну  категорію:

• «спеціаліст  вищої  категорії» - 10 вчителів
  • «спеціаліст  першої  категорії»-4 вчителя
  • «спеціаліст  другої  категорії»-  2 вчителя
  • «спеціаліст  » - 1 вчитель
  • «молодший  спеціаліст» - 1 вчитель

Мають  педагогічне  звання:

«Вчитель-методист»- 1 вчитель

«Старший  учитель»-6  вчителів.

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

В  школі  є  9  класних  кімнат,  учительська,  кабінет  директора, кабінет  інформатики,  комбінована  майстерня, спортивна  кімната,  бібліотека,  кухня, столова  і  три  препараторські кімнати. На  прилеглій  території  є  два  спортивних  майданчики,  два  гімнастичних  містечка, сад  і  ягідник.

У  ДНЗ, який  займає  площу  123  кв. м.,  виховуються  14  діток. Для  забезпечення  освітнього  процесу  обладнано  ігрову  кімнату,  спальню, коридор  з  рекреацією  і  ігровий  майданчик  з  павільйоном. Для  дошкільнят  організовано  трьохразове  харчування.

Навчальний  заклад   добре  забезпечений  меблями  та  навчальним  обладнанням: 8 ноутбуків, 6 стаціонарних комп’ютерів, 6 плазмових  телевізорів,  які  використовуються  в  освітньому  процесі, три  відео- проектори. 1-3 класи  навчаються  за  програмою  НУШ  з  відповідним  забезпеченням  освітнього  процесу.

Приміщення  опалюється  шкільною  котельнею, яка  працює  на  дровах, має  своє  автономне  водопостачання  та  каналізацію. Обладнано внутрішні  туалети  окремо  для  школи  і  ДНЗ. Пришкільна  територія площею  2  га  обгороджена  дерев’яним  парканом.