Радехівська дитячо-юнацька спортивна школа

ІСТОРІЯ ТА ДОСЯГНЕННЯ ШКОЛИ

Радехівська дитячо-юнацька спортивна школа заснована виконавчим комітетом Радехівської районної ради народних депутатів 18.08.1983р., рішення № 198.

Відповідно до рішення сесії Радехівської міської ради 8 скликання від 16.02.2021 р. № 65 заклад перейменовано в КЗ «Радехівська дитячо-юнацька спортивна школа Радехівської міської ради», та засновником закладу стала Радехівська міська рада Львівської області.

Радехівська ДЮСШ є закладом спеціалізованої позашкільної освіти спортивного профілю – закладом фізичної культури та спорту.

З моменту заснування в закладі працювали відділення плавання, гандболу, волейболу, футболу, тенісу настільного та боксу.

На даний час в Радехівській ДЮСШ діють такі відділення:

Кількість груп

відділення

к-ть вихованців

ПП-1

ПП-2

БП-1

БП-2

Бокс

37

1

54

1

Теніс настільний

24

99

2

Кількість вихованців при тарифікації на 2020-2021 навчальний рік становить 215 осіб з них 67 дівчат.

В Радехівській ДЮСШ працюють чотири штатних тренери-викладачі та двоє тренерів-викладачів по сумісництву.

Навчально-тренувальні заняття проходять:

Відділення настільного тенісу та боксу – в приміщенні Радехівської ДЮСШ, м. Радехів.

Відділення футболу: спортивні зали ОЗ ЗСО м. Радехів, стадіон ОЗ ЗСО м. Радехів, майданчик зі штучним покриттям Радехівської ЗОШ I, II, III ст. м. Радехів № 2, Корчинської ЗОШ I-III ст., спортивний зал Павлівського Народного Дому.

Відділення волейболу: спортивний зал Павлівського Народного Дому.

Вихованці Радехівської ДЮСШ є постійними учасниками обласних та всеукраїнських турнірів та чемпіонатів з видів спорту, які культивуються в закладі, відповідно до календарних планів спортивних змагань Комітету з питань фізичної культури та спорту МОН України та федерацій з видів спорту.

Вихованці Радехівської ДЮСШ є багаторазовими переможцями та призерами турнірів та змагань різного рівня.

Серед результатів вищого рівня варто відзначити II місце вихованців ДЮСШ у фінальній частині всеукраїнського турніру з футболу «Даруймо радість дітям» у 2009 році, м. Київ.

Вихованці відділення боксу 24 рази ставали чемпіонами Львівської області з боксу, дехто і по декілька раз. 6 вихованців ставали переможцями зональних чемпіонатів України, та 8 вихованців брали участь у фінальних частинах чемпіонатів України.

Срібним призером чемпіонату України з боксу стала вихованка Радехівської ДЮСШ Марічка Габінет і виконала спортивний розряд КМС України.

Радехівської ДЮСШ що навчального року організовувались та проводились «Спортивні ігри школярів Радехівщини» з таких видів спорту як футболу, міні-футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики, шахів та настільного тенісу.

У зв’язку з пандемією на даний час змагання тимчасово не проводяться.