Радехівська спеціалізована середня школа з поглибленим вивченням іноземної мови

Радехівська спеціалізована середня школа була організована в 1991 році спочатку як середня, а з 1995 року як спеціалізована середня школа з поглибленим вивченням іноземної мови (англійської).У 2020-2021н.р. у 19 класах навчається 400 дітей.

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

В школі працює 43 вчителів. З них: 7 – «вчителів-методистів», 16 – «старших учителів», 7 з вищою кваліфікаційною категорією, 6 з першою кваліфікаційною категорією, 1 з другою категорією, 3 – спеціалісти.

Робота всього  педагогічного колективу спрямована на реалізацію науково-методичної проблеми “Активізація розумової діяльності учнів, стимулювання їх до саморозвитку, розвиток творчих здібностей учнів шляхом впровадження нових педагогічних технологій”.

ДОСЯГНЕННЯ

За роки існування школи її закінчили 674 учні. З них нагороджено золотими медалями – 104, срібними медалями – 28 учнів.

Щороку учні школи здобувають призові місця на районних та обласних предметних олімпіадах, показуючи найкращі результати в районі та ОТГ. Перемагають наші учні на Всеукраїнських олімпіадах, а учениця Дубенська Ірина в 2009-2010н.р. була призером Міжнародної олімпіади з географії в Індонезії. Хороші результати демонструють учні школи на ЗНО.

21 учень школи, перемігши в Міжнародному конкурсі FLEX, навчалися протягом року в США.

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

В школі добра навчально-матеріальна база. Функціонують кабінети: української мови, української літератури, зарубіжної літератури, історичний, фізичний, географічний, біологічний, хімічний, німецької мови, 2 кабінети інформатики, 3 кабінети англійської мови, математичний, тренажерний зал, спортзал, комбінована майстерня. Кабінети географічний, комп’ютерний, історичний обладнані інтерактивними дошками. Кабінети 1-3 класів в рамках програми НУШ обладнані проекторами, принтерами, ноутбуками, двома телевізорами. Кабінети математичний, фізичний, хімічний, біологічний теж обладнані проекторами, ноутбуками, принтерами.

Інформація про діяльність навчального закладу постійно розміщується на сторінці Facebook https://www.facebook.com/groups/222009861623653.