A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ організації діяльності закладів освіти Радехівської міської ради

Радехівський опорний заклад загальної середньої освіти Львівської області

ІСТОРІЯ ШКОЛИ

У 1939 р. середня школа отримала  нове приміщення (колишнє староство) по вул.. А.Шептицького.Першим її директором 6 вересня 1944 р. було призначено відомого педагога Головчука Івана Матвійовича.

26 серпня 1959 р. директором школи було призначено Ліцовського Михайла Яковича, який працював на цій посаді до 1 вересня 1988 р.

У 1968 р. розпочалася добудова нинішнього діючого головного корпусу школи на 20 класних кімнат, 2 спортзалів, котельні. Будівництво школи було завершено у 1969 р., а навчання розпочалося з 11 січня 1970 р.

 З переходом на кабінетну систему було обладнано 20 навчальних кабінетів і майстерень, поповнення їх новим обладнанням і меблями дало можливість педагогічному колективу активізувати навчально-виховний процес.  Школа стала опорною з методичної роботи Львівського інституту удосконалення учителів та Центрального науково-дослідного інституту.

 З 1944 по 2020 р. у школі здобули середню освіту понад 6000 учнів. Багато з них отримало вищу освіту, працювали і успішно працюють в різних галузях економіки і суспільного життя. Школа гордиться своїми випускниками, такими як: Ганіткевич Я.В., доктор медичних наук, професор; Іщук Ю.Л., доктор технічних наук, професор; Синицький Я.М. – кандидат фізико-математичних наук, доцент; Антонюк Р.З., кандидат фізико-математичних наук; Квасницька Л.А., кандидат медичних наук; Максимець В.Г., кандидат медичних наук; Рудий В.П. – кандидат філологічних наук; Іськів В.П., кандидат історичних наук; Брандер В.В., кандидат технічних наук;

Цвікілевич О.С., кандидат технічних наук; Шморгун В.В., кандидат технічних наук; Твердохліб Є.Г., кандидат медичних наук, Січевлюк В.А. – кандидат економічних наук; Думанчук Н.Я. – кандидат біологічних наук; Рудянин І.П. – доктор історичних наук; Павелків Р.В. – проректор Рівненського державного гуманітарного універсетету та ін.

Значний вклад у розбудову і піднесення навчально-виховного процесу внесли директори Ліцовський Михайло Якович, Іпатюк Василь Давидович, Комарницький Омелян Михайлович, Тиркала Михайло Іванович і їх заступники Возняк Мирослав Михайлович, Сохацька Галина Федорівна, Василевська Марія Михайлівна, Ліпкевич Надія Зіновіївна.

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

В опорному закладі працює 67 педагогів на постійній основі, 3 – сумісників.

З них фахівці:

Вищої кваліфікаційної категорії – 39 вчителів;

І категорії – 7 вчителів;

ІІ категорії – 11 вчителів;

Спеціалістів – 13.

ДОСЯГНЕННЯ

Трудовий колектив опорного закладу відзначено Грамотою Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом, відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України від 07.08.2020р. №578-к за вагомий внесок у розвиток націольної освіти, значні успіхи у справі навчання і виховання учнівської молоді. 

Грамоту і медаль вручив директору опорного закладу Ференс М.В.  депутат Верховної Ради по 119 виборчому округу Бондар М.Л. за участі міського голови Коханчука С.П. та начальника відділу організації діяльності закладів освіти Радехівської міської ради Красіцької Г.О.

Інформація про діяльність навчального закладу постійно розміщується на сайті школи за посиланням  https://shkola24.klasna.com/ та на сторінці Facebook Радехівський ОЗЗСО Львівської області (https://www.facebook.com/profile.php?id=100057363433861)

Вхід для адміністратора