Опорний заклад «Загальної середньої освіти с. Корчин Радехівської міської ради Львівської області

Історія Корчинської школи сягає середини XIX століття. У 1874 році була заснована однокласова народна школа, а в 1912 році – двокласова, в 1925р. діяло три класи. У 1947-48 роках Корчинська початкова школа була реорганізована у семирічну. В 1953 році школу прийняв Сорока Г.Д. За час його керування в 1960 році семирічну школу реорганізовано у восьмирічну, а у 1966р. – у середню. З 1959 по 1976 р. в школі працював Возняк Г.М., на даний час відомий як автор підручників з математики, у 1974-75 роках навчав учнів музики Ігор Білозір – народний артист України.  У 1987 році розпочато будівництво нової сучасної школи, яка була відкрита 1 вересня 1989 року. Очолив її Михайло Михайлович Бартків.

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

З 1992р. по 2002р. - директор школи Костюк Зоряна Іванівна. З 2002 року директором ОЗ ЗОШ І-ІІ-ІІІ ст. с.Корчин є Чуловська Ірина Арсеніївна. Заступник директора з навчально-виховної роботи - Душейко Галина Григорівна. Заступник директора з виховної роботи - Сатур Зіновія Зіновіївна

В школі працює 26 вчителів. 1 вчитель має вищу кваліфікаційну категорію і звання «вчитель -методист», 15 вчителів - вищу кваліфікаційну категорію і звання «старший учитель», 2 - вищу кваліфікаційну категорію. Педагогічний колектив працює над проблемою «Формування ключових компетентностей учнів в умовах інформаційного середовища з метою успішної самореалізації особистості».

ДОСЯГНЕННЯ

Випускники школи успішно складають ЗНО . У 2019 році за результатами ЗНО школа увійшла в сотню кращих шкіл Львівщини, у 2020р. - 2 місце серед шкіл Радехівського району.

Учні школи беруть активну участь у районних олімпіадах, щороку займають призові місця. Є серед них такі, що успішно представляли район на обласних олімпіадах ( ІІІ місце з математики та ІІІ місце з біології)

З 2013 року в школі діє національно-патріотичний гурток  «Джура», учасники  якого неодноразово брали участь в обласній військово-патріотичній грі Сокіл «Джура», захищаючи честь району.

Серед випускників нашої школи є викладачі вищих навчальних закладів, доценти, кандидати наук, доктори наук, професори.

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

Шкільна громада бере активну участь в мікропроектах, за рахунок яких замінено частину вікон, санвузли, світильники, проведено ремонт шкільної їдальні, придбано компютерну техніку. Інформація про діяльність навчального закладу постійно розміщується на сайті школи за посиланням  http://www.korchyn-rad-zosh.edukit.lviv.ua/ та на сторінці Facebook  (https://www.facebook.com/groups/1912376835477667/multi_permalinks=4487720181276640¬if_id=1636477193593733¬if_t=group_activity&ref=notif)