Синьківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Відкриття Синьківської загальноосвітньої школи I – III ступенів у 1990р. символічно співпало із роком прийняття Декларації про державний суверенітет України. У 2016р. школа була реорганізована у навчально-виховний комплекс, об’єднавшись із місцевим дошкільним закладом. Наш заклад став  лауреатом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України».

Місія школи: Розвиток щасливої, цілеспрямованої, здорової та успішної особистості, яка мислить критично, легко адаптується до змін, здатна творити та прагне саморозвитку.

До послуг учнів 4 початкових класи, 8 навчальних кабінетів, зразковий музей рідного села, комбінована майстерня, їдальня, актовий та спортивний зали, спортивні майданчики. Створено сучасні робочі місця для вчителів у кожному кабінеті, які обладнані ноутбуками, проекторами, телевізорами та меблями. До кожного робочого місця вчителя підведено мережу WiFi. Підвезення учнів з навколишніх сіл забезпечує шкільний автобус. Дошкільна підгрупа НВК розміщується у окремому приміщенні.

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

У школі  навчають досвідчені та творчі педагоги: Вищу категорію мають 12 вчителів, першу-2, другу-0, спеціаліст-6, звання «старший учитель» -10, вчитель-методист -1, відмінник освіти України-1. Троє з них: Костюк Т.В., Дарміць В.В., Дармохвал З.М. ставали лауреатами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року». Костюк Т.В., Дарміць В.В. представляли освіту Львівщини на всеукраїнському рівні.

ДОСЯГНЕННЯ

Школа неодноразовий учасник міжнародних, всеукраїнських, обласних та районних конкурсів і проектів. Брала участь у міжнародних проектах: українсько-американські програми з розвитку освіти та демократії «Партнери в освіті», українсько-польська програма «Школа-центр культурного та духовного життя на селі», українсько-польський проект «Партнерство по обміну молоддю» за підтримки фундації РАUCI МЗС Республіки Польща, українсько-польський проект по обміну молоддю «Через народне мистецтво до польсько-української інтеграції молоді» за підтримки Національного центру культури у Варшаві, українсько-польський проект з театрального мистецтва «Я і малий театр» за підтримки Міністерства національної освіти Республіки Польща. Заклад тричі вигравав гранти від конкурсу проектів місцевого розвитку, що сприяло покращенню матеріально-технічної та дидактичної бази.

Пріоритетність гармонійного розвитку учнів забезпечується через широкий вибір занять за інтересами: товариство «Просвіта», художня студія «Сяйво», «Рукодільниця», «Різьба по дереву», «Медіаграмотність», музичний, драматичний,  танцювальний гуртки. Діє спортивно- інтелектуальний клуб «Гарт» (теніс, шахи, шашки, більярд, спортивні секції з футболу, волейболу). Щорічно проводяться Малі олімпійські ігри. Учнівське самоврядування діє у формі учнівського парламенту в 5-11 класах та організації «Соколята» в 1-4 класах. Кожен рік учні охоплюються участю в суспільних проектах екскурсіями та туристичними походами.

Інформація про діяльність навчального закладу постійно розміщується на сайті школи за посиланням http://school-synkiv.at.ua/.