Інформація про заклад

Заклад дошкільної освіти села Вузлове

Заклад дошкільної освіти села Вузлове Радехівської міської ради Львівської області знаходиться у селі Вузлове за адресою вулиця Галицька 2. Заснований у 1975р. Територія ДНЗ – становить 1га., загальна площа будівлі – 840 м. 2.

Керівник - Здрилюк Наталія Василівна.

Навколо приміщення ЗДО огороджене металевою огорожею, кожна група має окремий ізольований  вхід та майданчик із зеленими насадженнями та ігоровими спорудами. Групові приміщення забезпечені меблями та ігровим обладнанням, розвивальне середовище організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям.

Для занять з дітьми створено всі умови, обладнані спеціальні приміщення: · Музично-спортивна зала;  · Музей.

У 2020-2021 навчальному році в ЗДО виховувається 60 малят. ЗДО налічує 3 груп (дошкільного віку): - 1 старша група - 1 середня група - 1 молодша група. Проектна потужність ЗДО – 80 дітей, рівень відсотку наповнюваності груп становить: 90 % Навчально-виховний процес забезпечують 16 працівників: 7 педагогів, 1 медична сестра, 8 осіб – молодший обслуговуючий персонал. Всі педагоги володіють державною мовою, в межах, необхідних для виконання своїх посадових обов’язків. Розстановка кадрів умотивована, всі педагоги працюють за фахом, забезпечується наступність в роботі. Адміністрація закладу створює працівникам всі умови для плідної роботи. Завдяки оптимальній розстановці та цілеспрямованому використанню кадрів робота колективу ЗДО відзначається стабільністю та позитивною результативністю.

Неодноразово робота закладу була відзначена грамотами органів управління освіти. У 2019 році було реалізовано мікропроект «Закупівля ігрового обладнання, оновлення ігрових майданчиків дошкільного навчального закладу села Вузлове Радехівського району Львівської області» Львівської обласної ради. Заклад працює над постійним вдосконаленням матеріально- технічної бази для  успішної реалізації навчального процесу.