Радехівська школа мистецтв ім. мирополита Андрея Шептицького Радехівської міської ради

Радехівська   школа  мистецтв  реорганізована  у  1993  році  з  районного  Будинку  учнівської  творчості є  комплексним  комунальним закладом позашкільної освіти.  У 2017році ім. митрополита Андрея Шептицького.

У 2009 році  школа  мистецтв  була  удостоєна  звання  «Флагман  науки  і  освіти  України» та нагороджена «Кришталевою совою», і увійшла у число сотні найкращих закладів позашкільної освіти України.

Основним завданням школи  мистецтв є:  здійснення  навчання і  виховання  громадян  у  позаурочний  час, забезпечувати  умови  для  творчого, вільного, різнобічного розвитку  дітей, підлітків  і  молоді, сприяти  їх  творчій  самореалізації  та  організації  змістовного  дозвілля, формування в учнів та молоді національної самосвідомості, активної громадянської позиції.

У Радехівській школі мистецтв  навчання починається з 2-річного віку, і навчається тут  близько 1000 учнів  на 4 відділах:

хореографічний відділ, відділ образотворчого та ужиткового мистецтва,

хоровий відділ,  соціально – реабілітаційний відділ,  які включають понад 66 різних дисциплін та гуртків,  у школі також  діє дяківсько – катехитична школа. Всі вони дуже різні та кожен може знайти для себе щось цікаве та  особливе.

У школі мистецтв успішно працюють такі зразкові та народні колективи  як -  Зразковий дитячий ансамбль танцю «Квітанок», зразкова дитяча студія образотворчого та  ужиткового мистецтва, зразковий дитячий естрадно – симфонічний оркестр «Джерело», зразковий  вокально – інструментальний гурт « Галицька балада» та народний вчительський хор «Просвіта», а також ансамбль скрипалів , гітаристів та бандуристів, хор «Марійська дружина», ляльковий театр «Дивосвіт». Вихованці школи приймають участь і займають  призові місця в Обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах  - це талановиті діти,  про яких знають не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

У школі працює 34 досвідчених, висококваліфікованих, талановитих вчителів, багато хто з них мають різноманітні нагороди та звання, а також працюють вчителі які є випускниками цієї школи, що є  великим  досягнення.

За роки  існування школи свідоцтва про позашкільну навчальну освіту отримали понад 600 учнів, а тих котрі обрали собі відповідний творчих фах – кілька сотень. Це юні  художники, танцюристи, співаки, музиканти,  священики та дяки.

Широко відкриті двері Радехівської  школи мистецтв  ім. митрополита Андрея Шептицького для всіх, хто хоче спілкуватися з справжнім мистецтвом і збагачувати  свій духовний світ.  Основною метою педагогів школи є виховання та розвиток молоді, у мистецькому середовищі, без якого не можливе формування неповторної, зрілої особистості.