Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Тетевчиці

Серед архітектурних споруд, які знаходяться в центрі села, красується наша школа. Її ми вважаємо своєю другою домівкою, альма-матір’ю.

Школа – це вічне дитинство, яке ніколи не повернеться, це вічна юність, що непідвладна часу.

Перша згадка про школу  в селі Тетевчиці датується  1880 роком. Це була спочатку однокласна, згодом  докласна (1890р.) школа. Навчалося 150 дітей, з них 130 українців.

З 1930 року  школа стає чотирикласною, а з  1934 року  перейшла на п’ятирічне навчання, в треті – четверті класи ходили учні по два роки.

1941 рік . Майже всі діти шкільного віку були охоплені навчанням. У 1948 році у школі виникла піонерська дружина. Учні молодших класів до 1967 року навчалися у будинку пана Гіляровського. В 1950 - 1951 роках  класи були переповнені ( 5 клас – 42 учні);

1952 р. – перший випуск семирічної школи, створена комсомольська організація. В 1958 році школа стає восьмирічною. У 1970 році  на подвірї школи відкрито могилу невідомому солдату, а в 1977році встановлено пам’ятник з нагоди Дня Перемоги.

Школа двічі добудовувалася. У 1967 зроблено добудову до старого приміщення. У 1985 році розпочалася реконструкція приміщення школи, яке  було завершено у1986 році.

У 1996 році у школі створено самодіяльну учнівську організацію « Козацьку республіку» імені Богдана Хмельницького, яка працює по сьогоднішній час  під гаслом: « Наші знання і добрі справи – у вінок рідної України».

2000 рік – школу І-ІІ ст. реорганізовано у школу І-ІІІ ступенів.

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

На даний час у школі навчається 144 учні і працює 21вчитель.

- з вищою освітою   -  18 , з неповною вищою – 3.

Наші педагоги – це творчі, працьовиті, обдаровані спеціалісти високої фахової та методичної майстерності.

Звання «вчитель – методист» присвоєно  - 1;

звання « педагог-організатор-методист» присвоєно - 1;

звання «старший учитель» присвоєно 11 педагогам.

- 13    спеціалістів  вищої кваліфікаційної категорії;

- 1 спеціаліст  І кваліфікаційної категорії;

- 3 спеціалісти  ІІ кваліфікаційної категорії;

- 4 спеціалісти;

13 вчителів – випускники нашої школи.

Педагогічний колектив працює над методичною темою:

«Розвиток життєвих компетентностей учнів шляхом удосконалення навчально – виховного процесу на інноваційній основі».

Кредо нашого колективу «Любов до дітей, безмежна віра в їх можливості, безперервний пошук найбільш ефективних прийомів навчання». Ідуть роки. Змінюються вчителі. Але кожен залишає частинку свого серця в школі

Інформація про діяльність навчального закладу постійно розміщується на сайті школи за посиланням: https://tetewchucischool.e-schools.info/