ЗДО с.Розжалів

ПРО ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД С.РОЗЖАЛІВ

Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти села Розжалів  Радехівської міської ради» розташований по вулиці Лесі Українки, будинок 2, в типовому приміщенні. За проектною потужністю  розрахований на 16 дітей. У закладі функціонує одна різновікова група. По списку станом  на січень 2021року 17дітей, віком від трьох до шести років. Навчально – виховний процес у дошкільному закладі забезпечують вісім працівників:

Шиба Надія Михайлівна – завідувач.

Климочко Надія Степанівна - вихователь.

Сидоренко Наталя Василівна – музичний керівник.

Столярчук Надія Зіновіївна - помічник вихователя.

Захарко Марія Іванівна – кухар.

Новосад Мирослава Богданівна - головний бухгалтер.

Пура Сергій Іванович - робітник по ремонту і обслуговуванню обладнання.

Столярчук Олег Васильович - опалювач.

Для ефективного розвязання проблеми навчання і виховання дітей  педагоги перебувають у постійному творчому пошуку, експериментують та впроваджують сучасні перспективні програми та методики, проводять відкриті заняття для батьків, свята, розваги та інше Прикладають максимум зусиль для того ,щоб діти зростали здоровими і щасливими.

Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти села Розжалів   Радехівської міської ради»

Розташований по вулиці Лесі Українки, будинок 2, в типовому приміщенні. За проектною потужністю  розрахований на 16 дітей. У закладі функціонує одна різновікова група. По списку станом  на січень 2021року 17дітей, віком від трьох до шести років. Навчально – виховний процес у дошкільному закладі забезпечують вісім працівників:

Шиба Надія Михайлівна – завідувач.

Климочко Надія Степанівна - вихователь.

Сидоренко Наталя Василівна – музичний керівник.

Столярчук Надія Зіновіївна - помічник вихователя.

Захарко Марія Іванівна – кухар.

Новосад Мирослава Богданівна - головний бухгалтер.

Пура Сергій Іванович - робітник по ремонту і обслуговуванню обладнання.

Столярчук Олег Васильович - опалювач.