Стоянівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ШКОЛУ

Повна  назва : Стоянівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Перший  випуск  Стоянівської  середньої  школи  відбувся в 1948 році. Навчання в приміщенні нової  школи  розпочалося  1 вересня 1983 року. 24 випускники  школи  отримали  вчені  звання.

Директор школи: Михайло Михайлович Бартків

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Емілія Іванівна Волос

Заступник директора з виховної роботи: Зіна Іванівна  Радецька

Кількість  учнів:  319, з них:1-4 класи- 120, 5-9 класи- 145, 10-11 класи- 54.

Кількість вчителів: 39,з них: вищої кваліфікаційної категорії- 28, І кваліфікаційної категорії – 4,ІІ кваліфікаційної категорії- 1, спеціалісти- 6, присвоєно звання «старший учитель»:- 20.

Учні  школи  беруть  активну  участь  у  Всеукраїнських  олімпіадах  з  навчальних  предметів. У 2019-2020 н.р.  у ІІ етапі  олімпіад  учні  одержали 7 перших  місць, 10 других,  13  третіх.

Учні  школи  брали  активну  участь  у  різноманітних  мистецьких  і  спортивних  конкурсах  та  змаганнях. Слід  відзначити  І-ші  місця  : хорового  учнівського колективу онкурс виразного  читання «Сурми  звитяги».

Школа  прийняла  участь  у  4  обласних  конкурсах  мікропроектів  місцевого  розвитку,  за  результатами  яких  замінено  вікна в  шкільних  приміщеннях, отримано   комп’ютерно-технічне  обладнання  для  кабінетів  математики ,  фізики та  англійської мови .