A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ організації діяльності закладів освіти Радехівської міської ради

ЗДО с.Палів

ПРО ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ С.ПАВЛІВ

14 вересня 1979 р. дитячий садок «Сонечко» прийняв 350 вихованців. Дошкільна установа була розрахована на 280 місць і на той час працювало 12 груп. Дитячий садок був у відомстві «Радехівський цукровий завод», завідувачем  дитячого садка була Белянська Д.Й. З 1986 р. завідувачем дитячого садка була призначена Мазурак О. А.  У 1988 р. завідувачем дитячого садка була призначена Ткаченко Н. А.

З 2001 р. дитячий садок перейшов на баланс  Павлівської сільської ради, завідувачем дитячого садка була призначена Павлюк Марія Іванівна. На даний час в ДНЗ с. Павлів функціонує 5 дошкільних груп, в яких виховується і навчається 111 дітей, і працює 15 педагогічних працівників. Протягом навчального року щорічно в ДНЗ с. Павлів проводились методичні об’єднання вихователів, було 2 методичні об’єднання завідувачів району, 1 методичне об’єднання медичних сестер району,  було проведено районний семінар з охорони праці та безпеки життєдіяльності за участі дітей та працівників ДНЗ   с. Павлів, на якому були присутні керівники області та району. ДНЗ с. Павлів працює за програмою «Українське дошкілля» і на 2020-2021 рр. поставлені такі завдання: 1. Формувати мовленнєву компетентність дітей дошкільного віку шляхом використання художніх творів. 2. Формувати  національно-патріотичну свідомість дітей дошкільного віку. 3. Формування у дошкільників навичок ощадливої поведінки, як  важливої складової життєвої компетентності.    

Педагоги та діти приймали участь у різноманітних конкурсах і були нагороджені грамотами та подяками, зокрема  у конкурсі «Пісенні передзвони», у районному «Конкурсі дитячих творчих робіт присвяченому Дню захисту дітей» у 2020 р. вихованці середньої групи під керівництвом вихователів Трачик О.С. та Малярчук Л.В. зайняли ІІІ місце та були нагороджені грамотою,  у березні 2021 р. вихованці середньої групи під керівництвом вихователів Батюк О.М та Жолни Н.Є. приймали участь у районному «Дитячо-юнацькому конкурсі декламування поезії Т.Г.Шевченка» і були нагороджені призами.

Вхід для адміністратора