Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Оглядів

Перша письмова згадка про школу датується 1832 роком.  Дані Шематизму свідчать, що в селі була парафіяльна школа. За часів Австро – Угорщини та Польщі в Оглядові була двокласова школа з українською та польською мовами навчання. У 1940 році школа неповна середня, а з 1954 року восьмирічна. Діти навчалися у трьох пристосованих приміщеннях. Школа, в якій сьогодні навчаються діти, збудована в  1967році. Середня школа в нашому селі почала працювати з 1971 року.

На подвір'ї  школи стоять  пам'ятники О.Турянському і героям УПА. У  школі є музей        О. Турянського, де зібраний цікавий матеріал  про життя і творчість письменника  - земляка,  головнокомандувача УПА Р. Шухевича  і композитора – цитриста Євгена Купчинського.

Серед випускників школи є відомі люди: академік, доктор медичних наук В.А.Зарічанський, професор історичних наук, письменник Р. А. Офіцинський,  доцент М. Хома, поетеса Л. Гноєва, Й. Парубочий – Шевченківський лауреат, активний суспільно – громадський діяч, краєзнавець,  доценти, керівники різних рівнів, бізнесмени.

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

У школі працює 28 педагогів, 20 з них  - спеціалісти «вищої категорії», 14 мають звання «старший учитель», 3 вчителям присвоєно  звання «вчитель – методист».

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

Педагоги школи брали участь у 8 проектах, що дало змогу зміцнити матеріальну базу  і  зовнішній вигляд закладу. У школі є 3 спортивні зали: волейбольний, гімнастичний і тенісний, створена хороша матеріальна база.

ДОСЯГНЕННЯ

Започатковані спортивні традиції, є здобутки в різних  змаганнях.

Хореографічний дитячий колектив школи побував на фестивалі у Болгарії, де став лауреатом свята.

Учні школи активні в предметних олімпіадах, мають перемоги у районних та обласних турах. Цікаво і змістовно відзначаються державні та релігійні свята, проводяться зустрічі, конференції, різноманітні заходи.

Школа  є  великим освітнім, культурним і виховним центром села, і головне місце в ній належить вчителю, що веде за собою учнівську молодь.

Вебсайт школи: https://zohoglyadiv.e-schools.info/m/director/7742

Фейсбук сторінка: https://www.facebook.com/groups/170202633530794/?ref=share.