A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ організації діяльності закладів освіти Радехівської міської ради

Загальноосвітня школа І-ІІ-ІІІ ступенів с. Новий Витків

ІСТОРІЯ, МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА ТА ДОСЯГНЕННЯ ШКОЛИ

Перша парафіяльна школа у Новому  Виткові згадується у Шематизмах Львівської греко-католицької архидієцезії за 1832 рік. У 1891 році, збудовано нову, простору на той час дерев’яну школу, а з 1901 року  у селі працює чотирикласна. Основними предметами були: релігія, польська і українська мови, математика, природознавство. Директором школи був Мімлер Вацлав.У 1920-1930-х роках у Новому Виткові функціонувала загальноосвітня, спочатку 4-класна, пізніше 5-класна, а з 1932 року – 7-класна школа. В ній навчалося близько 280 школярів. Серед предметів були: релігія, польська мова, рахунки з геометрією, українська мова, природознавство, фізика з хімією, історія, географія, рисунки, фізична культура, ручна праця, співи. Середню школу у селі відкрили у 1948 році. Вона була восьмикласною. 15 восьмикласників були вихідцями із навколишніх сіл: Яструбич, Корчина, Розжалова, Сушна.                                                                                             

Однією із сторінок історії школи є будівництво нового приміщення. За ініціативою тодішнього директора Степана Романовича Клуба та випускника   І. Г.Квасниці, керівника будівельного управління, при підтримці педагогічного колективу, батьків, громадськості школи, села, правління колгоспу ім. Кірова на чолі з головою Б. П. Гайдюком, районної Ради народних депутатів, відділу освіти Радехівського райвиконкому, обласного управління освіти у квітні 1985 року розпочато будівництво нової школи. У серпні 1986 року на урочистій лінійці відкрито двері новобудови на 464 місця, із басейном, спортивним та актовим залами. У школі є 22 добре обладнаних навчальних кабінети, бібліотека, комп’ютерний клас, історико-краєзнавчий музей, їдальня на 120 посадкових місць.   Впродовж кількох років дирекція та педагогічний колектив школи реалізували мікропроекти:    -«Покращення умов надання освітніх послуг с. Новий Витків. Першочергові заходи з капітального ремонту та енергоефективності ЗОШ І-ІІІ ст..» (1 млн. 377тис. 108 грн.)                                      

  -«Покращення санітарно-гігієнічних умов у ЗОШ І – ІІІ ст..села Новий Витків Радехівського району Львівської області шляхом проведення капітального ремонту санвузлів» (130 тис. грн.)                                  

   -«Вдосконалення та осучаснення навчальних кабінетів шляхом встановлення інтерактивних дошок» (39 тис.грн.);                                                                                                                                                                            

 -«Придбання музичного звукового обладнання для ЗОШ І-ІІІст. с. Новий Витків» (37 тис. 445 грн.)          

     -«Придбання меблів для шкільної їдальні ЗОШ І-ІІІст. села Новий Витків»(60 тис. гр. )                   

   -«Придбання спортивних тренажерів та пневматичних гвинтівок для ЗОШ І-ІІІ ст. с. Новий Витків       (55 тис. грн..).                                                                                                                             

 Вчительський колектив працює над проблемою «Метод проектів у системі інтерактивного навчання і виховання підростаючого покоління». Наполеглива праця педагогічного і учнівського колективу дає добрі результати, наші учні щорічно є призерами та переможцями  предметних олімпіад,  різноманітних конкурсів і змагань.

Вхід для адміністратора