Загальноосвітня школа І-ІІ-ІІІ ступенів с.Павлів

Історія шкільництва села Павлів має давню історію. Із записів в метричній книзі вже в 1785 році в Павлові працювала школа.

З початком будівництва цукрового заводу (1974р.) зростає кількість населення та відповідно кількість учнів у школі. Постала потреба у будівництві нового приміщення навчального закладу. Нова школа була збудована цукровим заводом і була розрахована на 784 місця і 20 навчальних кімнат. З 1978 року вона отримала статус середньої школи. Найбільше число учнів було у 1991-1992 р.р. і становило 1030 осіб. Школа працювала в дві зміни.

ПЕРСОНАЛ ШКОЛИ

На даний час в школі навчається 418 учнів і працює 45 педагогів та 16 технічних працівників.  Щодо кваліфікаційної характеристики педагогічного складу, то всі мають вищу освіту. З них  4  педагоги - ІІ кваліфікаційної категорії, 6- І кваліфікаційної категорії, 35- вищої кваліфікаційної категорії. Двадцятьом педагогам присвоєно звання «старший учитель», чотирьом -  «учитель - методист».

ДОСЯГНЕННЯ

В нашій школі шанують національні традиції, європейські цінності та християнські чесноти. Тому зміст освіти нашого навчального закладу – це не тільки формування навчальних комтепентностей згідно освітніх програм, а й формування  духовно багатого громадянина України. Особливості навчального закладу полягають в тому, що в її інтер’єрі відображені всі напрямки системи виховної роботи  : національно-патріотичне, духовне, естетичне, правове, екологічне, здоров’язберігаюче тощо. Саме багатий шкільний архів фото- та відеоматеріалів із життя школи засвідчує дані факти. Наш досвід  оформлення інтер’єру школи  неодноразово друкувався на шпальтах журналу «Позакласний час» (2010, 2011,2012 р.) . Школа нагороджена грамотою інтернет-порталом рейтингу освітніх закладів України за зайняте ІІ місце серед 100 кращих шкіл України у  конкурсі «Краще естетичне оформлення фойє ЗНЗ»(2016 р.) До величних заходів, які виходять за межі шкільного формату належать «75- річчя УПА», «450-річчя Пересопницького Євангелія», «1025-річчя Хрещення Русі-України», «Від Русі до України». Щорічно святкуємо «День захисника Вітчизни», «Свято героїв». Незабутніми і хвилюючими лишаються зустрічі воїнів УПА з воїнами АТО на сцені шкільної актової зали.

Особлива роль в житті школи належить учнівському самоврядуванню під назвою «Козацька Січ». Під її егідою проводяться такі загальношкільні акції як «Життя - без сміття» ( започатковано культуру сортування сміття), «Стоп булінг», «Насильство породжує насильство», заходи «Козацькі забави», «Посвята в козачата» тощо.  Важливою складовою у вихованні мультикультурності учнів є робота шкільного Євроклубу, щорічні англомовні табори із залученням носіїв мови  (Англії та Канади) та проведення іноземними мовами заходів «Різдво в Європі та Україні», « Дня Європи» тощо.