Матеріально-технічне забезпечення закладу дошкільної освіти

ЗДО с.Яструбичі розташований у пристосованому приміщенні ( реконструкція будівлі старої школи) загальною плошею 229 кв.м. Проектна потужність закладу складає 20 місць. Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10,5 годинним режимом роботи. Фунціонує одна різновікова група – 21 дитина.

Територія закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Є облаштовано спортивно-ігровий майданчик. Заклад має огорожу по всьому периметру, є зелені насадження. Встановлена пісочниця.

Будівля знаходиться у належному стані. Приміщення має естетичний вигляд. Щороку проводиться косметичний ремонт. У закладі встановлено пожежну сигналізацію, є вогнегасники та протипожежний щит.

У груповому приміщенні створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Немає спортивного та музичного залу. Є достатня кількість методичної літератури та дидактичного матеріалу. Наявні ноутбук, плазмовий телевізор, принтери тощо, підключено до мережі інтернет.

Фінансово-господарська діяльність здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів. Джерелами фінансування ЗДО с.Яструбичі є кошти місцевого бюджету та спонсорська допомога місцевих підприємців.