Дата: 14.02.2024 15:05
Кількість переглядів: 17

Відбулись змагання з волейболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти Радехівської міської ради. У змаганнях взяли участь 11 команд закладів загальної середньої освіти І-ІІІст. та 3 команди Гімназій. Змагання проводились у два етапи: груповий та фінальний. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. Переможцями турніру стала команда Оглядівської школи , друге місце- за Павлівською школою, третє місце – посіла команда ЗЗСО с. Бишів, а четверте місце- посіла команда ЗЗСО с. Стоянів.

Серед Гімназій переможцем стала команда: Гімназії с. Немилів, друге місце посіла команда Гімназії с. Розжалів, третє місце відповідно у Гімназії с. Станин. Змагання принесли усім цікаві враження та неповторні емоції.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командго духу!🥇🥈🥉🏐