Історія закладу

Заклад дошкільної освіти  с. Тетевчиці

вулиця Центральна, 19,  с. Тетевчиці, Львівська область, 80221,

код ЄДРПОУ 2388593, Email: tetevchytsi.zdo@gmail.com

Дитячий садок в селі Тетевчиці був організований в 1937 році.

У післявоєнні роки дитячий садок був колгоспний і його могли відвідувати тільки ті діти, батьки яких працювали в колгоспі. Він розміщувався в приватних господарствах селян.

В 1959 році було збудоване теперішнє приміщення ДНЗ. В цей час заклад працюв тільки сезонно.

З 1975 садок  функціонував протягом  усього року. Діти підготовчої групи здійснювали підготовку до школи за відповідною програмою. Садок відомчий від радгоспу «Радехівський».

У 2000р. Президент України видає наказ про передачу відомчих  дошкільних закладів у комунальну власність сільських рад. У 2003 році заклад передано у комунальну власність Тетевчицької сільської ради. У садку працює 1 різновікова група, яку відвідує 38 дітей. В грудні 2007 року розпорядженням сільського голови відкрито другу різновікову групу.

Зараз в дошкільному навчальному закладі функціонує дві різновікові групи: «Веселка» і «Сонечко».

Втілюючи в життя проблему «Формування різнобічно розвиненої , духовно багатої ,оптимістично та патріотично налаштованої особистості», педагогічний колектив займає активну соціальну життєву позицію та привчає дітей з дошкільного віку розуміти соціальну значимість в заходах різного рівня.       Діяльність колективу спрямована на виховання учасників навчально-виховного процесу якостей свідомого і обов’язкового виконання правил і норм безпечної поведінки в повсякденній діяльності і в умовах надзвичайної ситуації, формування навичок безпечної поведінки.

З метою енергозбереження в закладі дошкільної освіти замінено покрівлю, утеплено стелю, замінено вікна і двері на металопластикові, і придбано твердопаливний котел. В групових кімнатах замінено підлогу і придбано нові дитячі меблі. В 2019 році поновили кухонний інвентар, придбали побутову і додаткову комп’ютерну  техніку. Для створення пожежобезпечних умов в закладі замінено електропроводку.

Розвивальне середовище для дітей педагоги разом з батьками оновлюють кожного року.

Тільки спокійна, продумана повсякчасна робота з дитиною розвине найкращі паростки закладені природою і зробить її щасливою.