Бишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Подія

1875

Була заснована однокласна школа. Всі діти віком від 6-ти до 12-ти років мали відвідувати школу.

1895

На кошти громади збудовано 4-класну школу у центрі села.

1947

Перший випуск учнів 7 класу.

1967

Збудована нова середня школа. Перший випуск учнів 10 класу – в 1969 році, директор – Черняк Г.С.

1972

Школа перейшла на кабінетну систему.

1977

Введено виробниче навчання.

1978

Створено вокально-інструментальний ансамбль «Ровесник», керівник – Левчинський Л.В. Ансамбль був неодноразово переможцем районних конкурсів, учасником обласних.

1983

Організована шкільна агітбригада, яка була неодноразовим переможцем районних та обласних конкурсів, керівник – Грабова М.П.

1983

Проведено перші шкільні Малі олімпійські ігри, які організовуються регулярно до і сьогодні, керівник – Кубай В.М.

1991

Відкрито шкільний музей народознавства. Директор музею – Коваль В.С. Музей має звання «народний», «зразковий».

1992-1993

Участь в обласному конкурсі «Національна школа року», зайняли І місце.

1995, 1996

Учителі школи, Левчинська О.Г. та Перець Г.П., стали лауреатами Соросівської премії.

1995

Кубаю І.І., вчителю фізичної культури, присвоєно звання «Заслужений вчитель України».

1999

Команда юних натуралістів школи стала переможцем обласного конкурсу та учасником республіканського, керівник – Буснюк К.В.

Педагогічний колектив нагороджений медаллю «10 років незалежності України».

2002

Школа взяла участь у всеукраїнському проекті «Школа сприяння здоров’я». Нагороджена Грамотою Міністерства освіти та грошовою премією (обладнано тренажерний зал). Керівник проекту – Кубай І.І., директор школи – Черній І.І.

2007

Участь у всеукраїнському проекті «Олімпійська освіта в школах». Двічі займали ІІІ місце. Керівник – Кубай І.І.

Школа нагороджена кубком та дипломом за найкращу організацію спортивної роботи.

2008

За ініціативи випускників започатковано проведення щорічного волейбольного турніру «Кубок Кубая І.І.»

2009

Участь у всеукраїнському конкурсі громадських музеїв. Здобули ІІ місце у номінації «Традиції та звичаї малої Батьківщини», керівник – Коваль В.С.

2012

Учні школи стали переможцями районного та учасниками обласного туру проекту «Олімпійське лелеченя»

З 2013 по 2021

Участь в обласному конкурсі проектів місцевих ініціатив. За рахунок цього покращено матеріальну базу школи.

2021

Участь у всеукраїнському конкурсі екскурсоводів шкільних музеїв «Край, в якому я живу». ІІІ місце, керівник – Кубай В.М., екскурсовод – Гуменюк Лілія, 11 клас.

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

спеціаліст

І категорія

вища категорія

заслужений вчитель України

вчитель-методист

відмінник освіти

старший вчитель

2

6

10

1

2

7

ДОСЯГНЕННЯ ШКОЛИ

Школа працює за напрямками: «Школа – музей», «Школа сприяння здоров’я». Багато уроків проходять в залах музею або з використанням матеріалів музею. На базі школи проведено не один обласний семінар вчителів фізичної культури. Шкільна волейбольна команда показує достойний рівень гри як на районних, так і на обласних змаганнях та турнірах. Про це свідчить величезна кількість нагород: кубків, грамот та дипломів.

34 випускники були нагороджені золотою медаллю, а 26 – срібною медаллю. Учні школи неодноразово ставали переможцями районних предметних олімпіад та творчих конкурсів, були учасниками обласних етапів; є активними учасниками різних пошукових експедицій, зокрема у 2020 році Свистун Марія з роботою «Мій земляк майор Ясен» зайняла ІІ місце, а у 2021 році Цибуля Ірина з роботою «Коли ви вмирали, вам дзвони не грали…»  - ІІ місце на обласному рівні.

Вчителі школи наполегливо працюють над розвитком творчих здібностей, таланту, обдарованості кожного учня.

Інформація про діяльність навчального закладу постійно розміщується на сайті школи за посиланням   та на сторінці https://e-schools.info/news/239 Facebook Бишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (https://www.facebook.com/Bushivskasosh).