A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ організації діяльності закладів освіти Радехівської міської ради

Загальноосвітня школа І,ІІ,ІІІ ступенів №2 м.Радехова

 ІСТОРІЯ ШКОЛИ

Перша школа в Радехові знаходилася на місці ЗОШ І,ІІ,ІІІ ст.№2 м. Радехова. Приміщення їдальні – це будівля старої школи. У 1875 році школа була чотирикласною. В 1892-1893 н.р. у школі навчалось. 211 хлопців та 276 дівчат.

Меценатом Радехівської школи був граф Станіслав Бадені. Декларація від 2 грудня 1874 року засвідчує, що він офірував на потреби школи 6 сажнів лісу і сто злотих.

З 1908 року в Радехові почали діяти семирічна чоловіча і шестирічна жіноча школи. Викладання в школах велося на польській мові.

У 1914 р. в Радехові діяли дві школи з польською мовою викладання: семикласна чоловіча і шестикласна жіноча, де працювало 19 вчителів, навчалося 855 учнів, з них 333 українці, 299 євреїв, 223 поляки.

 У 1930-х роках у Радехові була створена спочатку двокласна, пізніше п’ятикласна українська школа за сприянням українського національного руху та громадської діяльності сім’ї Селезінків.

 В 30 роках в місті працювало 3 школи. В одній з них викладання велося на польській і український мові., в двох семирічних – на польській і німецькій. Функціонували 2 власних гімназії, одна з них – українська. У власній українській чотирьохрічній школі нараховувалося 140 учнів.

В повоєнні роки в Радехові налагоджена робота семирічної, єдиної в місті школи на місці ЗОШ №2 м. Радехова

 У 1982 році завершилося будівництво нової школи і пройшла реорганізація з восьмирічної в десятирічну школу.

На даний час функціонує Загальноосвітня школа І,ІІ,ІІІ ст. №2 м. Радехова.

У школі навчається 310 учнів, мова викладання – українська. Початкова школа – 6 класів, середня – 7 класів, старша школа – 3 класи. Разом 16 класів.

     ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

Педагогічний склад – 39 вчителів. 35 учителів спеціалісти «вищої категорії», з них мають звання «старший вчитель» -21, «учитель-методист» - 5 .  Є  чотири молоді спеціалісти.

 Методична проблема, над якою працює педагогічний колектив: « Впровадження проектних технологій у навчально-виховний процес як дієвого способу формування ключових компетентностей школярів».

Місія нашої школи: формування національно свідомої, толерантної, морально і фізично здорової особистості, здатної критично мислити і відповідати за свої дії.

Нові здобутки ЗОШ І,ІІ,ІІІ ст.№2 м. Радехова у 2021 році

1. Відкриття нового спортивного залу площею 400 м.кв. з відповідним обладнанням, інвентарем та окремими душовими і санвузлами. А також актового залу та конферензалу.
2. Участь у пілотному проєкті SELFIE, онлайн-інструмент, який допомагає проаналізувати стан цифровізації, ефективності використання цифрових технологій у закладі освіти. Інструмент був підготовлений експертами Європейської Комісії і вже використовується у 74 країнах світу.
3. Залучення спонсорської допомоги ТзОВ “ЕПАМ СИСТЕМЗ”( за
протекцією працівника цієї компанії випускника нашої школи Сергія
Брановського).Ми отримали 22 персональних комп'ютери (характеристики цих ПК досить високі: 64-розрядна операційна система на базі процесора х64, DESKTOP-60KV2LC, 8.00 Гб.), з яких облаштували у школі два комп'ютерних кабінети.
4. Крім того нам вдалося облаштувати додатково ще один кабінет
інформаційних технологій для вивчення інформатики, іноземних мов та проведення уроків інформатики у початкових класах.
5. Учителька Парубоча Ольга Василівна пройшла три етапи сертифікації вчителів початкової школи.
6. Участь вчителів школи у навчанні та організація дистанційної платформи Moodle за програмою Moodle-100.
7. З метою злагодженого та якісного проведення навчання, школу
зареєстровано на #Платформа_для_дистанційного_навчання#classroom_meetпакет #GSuite #GoogleWorkspace (технічний адміністратор та координатор –Кутенський В.Г., вчитель інформатики та технологій). Google Workspace  — це пакет спеціалізованого хмарного програмного забезпечення й інструментів для спільної роботи від компанії Google (https://workspace.google.com/intl/uk/products/meet/).
8. Участь учнів школи в ІІ етапі 19 Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т.Г.Шевченка:
І місце Сало Анна, учениця 6 класу, Личак Оксана, учениця 11 класу
ІІ місце Плиска Лідія, учениця 8 класу, ІІІ місце Довбецький Дмитро, учень 5 класу.
Учителі української мови та літератури Смаль Г.І., Жук О.В.
9. Участь учнів школи в Обласному фестивалі-конкурсі « І слово, і пісня,матусю, тобі!».

Авторська поезія:
ІІ місце Середа Анна, учениця 8 класу, вчителька української мови та
літератури Смаль Г.І.
Виконання пісні:
ІІ місце Барабаш Ольга, учениця 3 класу, учитель музики Стефанишин М.М.
Авторська проза:
ІІ місце Береза Ангеліна, Наконечний Юрій, учні 9 класу, вчителька
Гуменюк О.М.
10. Участь у конкурсі малюнків «Податки очима дітей»,
вчителька образотворчого мистецтва Тимчак Н.Р.
І місце Покотило Яна, учениця 7 класу, Гашинська Оксана, учениця 4 класу ІІ місце Керчей Вікторія, Венгрин Софія, учениці 7 класу
11. Участь шкільної команди хлопців у змаганнях з футболу, вчитель
фізкультури Козира В.С.
ІІ місце – Районна Ліга школярів
ІV місце Обласна Ліга школярів
12. Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв закладів загальної середньої і позашкільної освіти, керівник гуртка Довбецька М.Р.
ІІІ місце команда учнівського лісництва ЗОШ І,ІІ,ІІІ ст. №2 м. Радехова.
13. Участь у форумі юних екологів Львівщини «Дотик природи – 2021», учителька географії Довбецька М.Р.
ІІІ місце Макарова Ольга, учениця 8 класу, науково-дослідницька робота з біології та екології «Вивчення способів розмноження і вирощування виду «Горіх чорний» в умовах підприємства Галсільліс м. Радехова».

       МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

Матеріально-технічне забезпечення навчального закладу належне. В школі діє 12  навчальних кабінетів, дві майстерні, спортивний зал ( 400 кв.м), літня спортивна площадка зі штучним покриттям, актовий зал, кабінети інформатики оснащені новими потужними компютерами, загальна забезпеченість ПК : 7 учнів на 1 компютер.

Початкові класи працюють в рамках «нової української школи», забезпечені інноваційними технологіями.

Велика увага приділяється позакласній роботі: у школі діє учнівське самоврядування, «Школа лідера», активно працюють гуртки «Юні лісівники», «Шахматний клуб», «Дивослово»,  спортивні секції , діє ляльковий театр «Світлячок» тощо.  Учні школи задіяні до випуску щомісячної газети «Шкільний вісник».

Сайт школи: http://www.radehiv-zosh2.lviv.sch.in.ua/

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/pages/category/Middle-School

Вхід для адміністратора