Гімназія с. Розжалів Радехівської міської ради Львівської області

Наше село існує з часів Галицько-Волинського князівства. Перша згадка про Розжалів збереглася в архівах міста Белза, де записано, що в 1388 р. село було підпорядковане Белзькому князівству (Мазовецьке князівство).  З 1426 р. Розжалів належав до Сокаля. Тут проживало 1154 особи. Віддавна в селі була церква, навпроти церкви – деревяна школа і пожежна частина. За Австро-Угорщини школа була однокласова.

В 1907 р. в селі збудовано муровану червону школу. В цьому приміщені працювала 4-річка. Всі діти мали змогу вчитися на рідній мові (із викладанням польської). У 1967 р. за сприянням колгоспу «Україна», головою якого був Шевчук Петро Степанович, розпочалося будівництво нової школи. У цей час директором школи був Галайко Володимир Онуфрійович. З 1970 р. цю посаду обіймав Дубик Дмитро Юліанович. Саме на його долю випало відкриття новобудови. 5 грудня 1971р. перед своїми вихованцями ласкаво відчинила двері світла, простора альма-матер. Цей день став незабутнім для жителів села, батьків, учнів і для вчителів Розжалівської школи.

Перші роки незалежності України стали для  педагогічного колективу школи  справді щасливими. Бо його почала очолювати Марія Василівна Горбай. Людина розумна, ділова, енергійна, сповнена бажань творити. Школа стала другою домівкою як для вчителів, так і для учнів.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД

В серпні 2015 року директором навчального закладу стала працювати Гаєвська Галина Михайлівна, за фахом вчитель історії. Людина працьовита, відповідальна, творча, яка постійно піклується за оновлення приміщень, дбає про навчально-виховний процес. Батьки і діти, педагогічний колектив раді такому енергійному  керівнику. Унаслідок компетентності та творчого підходу до справи Галина Михайлівна забезпечує вміле, висококваліфіковане управління освітнім процесом. В школі працює 17 педагогічних працівників. З них: «спеціаліст» – 4; «спеціаліст ІІ категорії» – 3; «спеціаліст вищої категорії» –10; звання «старший вчитель» – 11; «Відмінник освіти» – 4. 13 вчителів є випускниками нашої школи.

Інформація про діяльність навчального закладу постійно розміщується на сайті школи за посиланням http://rozzhaliv-zosh.lviv.sch.in.ua/