A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ організації діяльності закладів освіти Радехівської міської ради

Сторінка на стадії наповнення.

З днем гідності та свободи!

Сьогодні - день, який нагадує нам про найцінніше, що ми маємо - нашу гідність та свободу. Цей день є символом визволення, мужності та віри у майбутнє.

09:37 21.11.2023

Шановна освітянська родино!

                                Вітаємо усіх зі святом - Днем знань! У всі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання - це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити! Нехай зерна науки зростають у душах кожного урожаєм мудрості та натхнення. Нехай радісним, світлим і плідним буде кожен день, кожен крок. Цікавих  та пізнавальних уроків і занять без повітряних тривог,  спокою, мужності, терпіння. Найшвидшої перемоги нам усім і мирного неба над головою!

09:44 01.09.2023

Національна поліція України попереджає про шахрайства!

Шахрайські дії різноманітні настільки, наскільки різноманітні відносини між людьми. Вони є наслідком обороту товарів, використання онлайн сервісів або банківських карт. Тому кожна сфера привертає до себе зловмисників, які постійно винаходять нові способи розкрадання грошей.

14:00 22.06.2023

Онлайн-нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти

30 березня 2023 року відбулася онлайн-нарада спеціалістів відділу організації діяльності закладів освіти Радехівської міської ради із керівниками закладів загальної середньої освіти  Радехівської ТГ.

14:42 06.04.2023

Вхід для адміністратора