Матеріально-технічне забезпечення

МАТЕРІАЛЬНО- ТЕХНІЧНА БАЗА ЗДО №2 м.РАДЕХІВ.

Для   функціонування закладу , забепечення виконання санітарно- гігієнічних норм заклад забезпечений:

- дитячими меблями (ліжками,столами,кріселками ),які відповідають віку дітей;

-постільною білизною(матрасами,подушками,двома ковдрами-літо-зима,комплектами білизни,рушничками , наматрацниками );

-кухонним посудом та обладнанням (для харчоблоку та групових кімнат) в достатній кількості;

- безпечним фізкультурним обладнанням у музично - фізкультурному залі.

-для миття рук та посуду в групах, на харчоблоці  наявні електроводонагрівачі для теплої води;

-достаньо забезпечені миючими та дезінфікуючими засобами;

Для проведення навчально- виховних заходів педагоги використовують 2 ноутбуки, 1 проектор , 5 телевізорів ( закуплені батьками  ),1 комп'ютер .

2 комп'ютери,1 ноутбук   використовуються в управлінсько- господарській діяльності .

В групах достатня кількість ігрового матеріалу  та обладнання для роботи із різними категоріями дітей , особливо з ООП.

В заклад  має швидкосмуговий доступ до Інтернету (від 30 до 100Мбіт/с) із розгорнутою мережею Wifi