Історія закладу
Заклад дошкільної освіти с. Стоянів
Заклад освіти є юридичною особою, має печатку та штамп встановленого зразка, самостійно приймає і здійснює діяльність у межах компетенції. Головна мета: забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, створення умов для їх фізичного, розумового та духовного розвитку.
Свою роботу розпочав у 1971 році. 4-ох груповий садок, проектна потужність 74 дитини. З 1990 по 2002 рік функціонувало 3 групи. У 2003 році відкрита ще одна додаткова група. На даний час 4- ох груповий ЗДО з кількістю 75 дітей.
Педагоги разом з вихованцями беруть активну участь у житті рідного села. Є постійними учасниками різних заходів: « Прощання з колядою»,» Стрітеня», «Страсті Ісуса», « Великодні передзвони», « День незалежності», « Свято села» та інші. Постійно проводяться різні заходи у стінах закладу відповідно до програми та за задумом педагогів. Педагоги є активними учасниками районних семінарів. Завдяки батькам та колективу було зроблено капітальні ремонти групових, туалетних кімнат, пачечної. Придбано споруди на ігровий майданчик.