A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ організації діяльності закладів освіти Радехівської міської ради

Історія закладу

Заклад дошкільної освіти с. Стоянів

Заклад освіти є юридичною особою, має печатку та штамп встановленого  зразка, самостійно приймає і здійснює діяльність у межах компетенції. Головна мета: забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, створення умов для їх фізичного, розумового та духовного розвитку.

Свою роботу розпочав у 1971 році. 4-ох груповий садок, проектна  потужність 74 дитини.  З 1990 по 2002 рік функціонувало 3 групи. У 2003 році відкрита ще одна додаткова група. На даний час 4- ох груповий ЗДО з кількістю 75 дітей.

Педагоги разом з вихованцями беруть активну участь у житті рідного села. Є постійними учасниками  різних заходів: « Прощання з колядою»,» Стрітеня», «Страсті Ісуса», « Великодні передзвони», « День незалежності», « Свято села» та інші. Постійно проводяться різні заходи у стінах закладу відповідно до програми та за задумом педагогів.  Педагоги є активними учасниками районних семінарів.                               Завдяки батькам та колективу було зроблено капітальні ремонти групових, туалетних кімнат, пачечної. Придбано споруди на ігровий майданчик.

Вхід для адміністратора