Інформація про заклад

Заклад дошкільної освіти №2 м.Радехів.

В лютому  1975 р. прийняв своїх перших відвідувачів дитячий ясла – садок №2 м.Радехова (будівництво було розпочато восени 1973 року), який був збудований за типовим проектом і  розрахований на 140 місць ( 6 груп: 2-ясельні , 4- дошкільні) .Сьогодні потужність закладу становить 107 дітей.

Починаючи з 1978 року в дитсадку проводився  державний експеримент  по навчанню дітей – шестиліток , який тривав до 1982 року. І тому на базі дитячого ясла-садочка№2 щоквартально проводилися   республіканські теоретичні і практичні семінари  наукових працівників, дошкільних психологів і педагогів.

Відвідували даний садочок  знані українські науковці– дошкільники А.Богуш , Є.Вільчковський,психолог С.Ладивір та інші.

Починаючи із середини 90 - х років 20 століття  почався занепад дитячих садків в Україні . Не обминуло і наш садочок - скоротили  2 групи та висококваліфікованих  працівників, які стояли у витоків дошкілля нашого міста.

Починаючи з 2001 року колективом спільно з органами місцевого самоврядування велася активна робота з відновлення роботи груп в дошкільному закладі (2001р.-  було відновлено роботу 5-ої групи ,а в 2008 році відновилася 6-та  група.).

В  дошкільному навчальному  закладі №2 на сьогоднішній день виховується 131 дошкільник  в 6 групах(2- молодші,2 –середні і 2 –старші групи).

В нашому  закладі забезпечується :

-збалансоване триразове харчування дітей , необхідне для їх належного розвитку ;

- постійне медичне обслуговування старшою медичною сестрою,яка контролює дотримання санітарного законодавства , моніторить стан здоров'я дітей ,надає долікарську першу допомогу;

-освітній процес педагогічними працівниками, який включає розвиток, виховання та навчання вихованців і відбувається відповідно до освітніх програм.

- функціонування інклюзивної групи для задоволення освітніх , соціальних потреб дітей з особливими освітніми потребами .

У навчально – виховному процесі педагогічний колектив дотримується   принципів інтеграції , комплексності ,послідовності, які підпорядковуються єдиній меті – повноцінному розвитку дошкільників у підготовці їх до подальшого навчання в школі .

На базі дошкільного закладу №2 м.Радехів проводилися районні семінари – практикуми, методичні об’єднання , педагогічні читання, наради завідувачів, ,  кущові семінари - навчання керівників юридичних відділів райдержадміністрацій області,функціонувала районна  школа молодого вихователя . Дошкільний заклад багато років був опорним по  правовому вихованню дітей дошкільного віку та з питань цивільного захисту та БЖД.

Дошкільний заклад №2 м.Радехова був  першим проатестований серед дошкільних закладів району. За результатами атестаційної експертизи йому було встановлено високий рівень освітньої діяльності .

Завдяки участі закладу у державних та обласних  мікропроектах було  встановлено шатровий дах, утеплено приміщення ДНЗ, а також вимощено 550м.кв. території бруківкою.

Прийом дітей в заклад протягом останніх 6 років здійснюється через електронну платформу «Е-садок».

Колективом спільно з батьками проведений великий обсяг робіт з оновлення приміщень групових кімнат , музично- спортивного залу , харчоблоку ДНЗ.

Працівники , вихованці беруть активну участь в усіх заходах, святах,  що проводяться в дитсадку та нашому місті .