A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ організації діяльності закладів освіти Радехівської міської ради

Початкова школа с. Гоголів філія Опорного закладу загальної середньї освіти І-ІІІ ступенів с.Корчин Радехівської міської ради Львівської області

ІСТОРІЯ ШКОЛИ

У 1920-30 роках у Гоголеві функціонувала Загальноосвітня однокласна школа ІІ – ступеня з 6-ти літнім терміном навчання. Восени 1939 році у Гоголеві почала працювати початкова школа. Учителювали в той час Пікула Ярослав, Панчук Гаврило.

Під час Другої світової війни школа не функціонувала. Вже восени 1994 року навчання було відновлено. Треба відзначити що післявоєнний період був сприятливим для отримання освіти.

У 1954 році директором школи було призначено Остапчука Петра Прокоповича, а вчителькою його дружину Теофілію Йосипівну. Вони працювали понад 20 років, аж до її закриття. Приміщення школи знадилося в будинку пана Крушевського, де знаходиться і сьогодні.

У 1975 році школу в селі Гоголів було закрито. Діти 1-4 класів були вимушені відвідувати школи в селі Корчин, пізніше у Радванцях. Через 18 років у 1993 році школу було відкрито. Головним інвестором реконструкції школи був виходець із села Гоголів С. Ф. Пікула. Тоді директором школи став молодий вчитель Улицький Василь Михайлович, а вчителями Карпишин Надія Максимівна, Піско Ольга Осипівна, Швець Оксана Ярославівна. На момент відкриття школи там навчався 41 учень ( з них 11 випускників).

У 1996 році директором школи стала Піско Ольга Осипівна. Також до колективу школи приєдналася Сподарик Руслана Василівна. У 1998 році у селі святкували 5 річницю з нагоди відкриття школи.

У 2012 році Гоголівську початкову школу було перейменовано у загальноосвітню школу першого ступеня, а з вересня 2016 вона стала навчально-виховним комплексом «Загальноосвітня школа І – ступеня – дошкільний навчальний заклад». Такі зміни різким зменшенням кількості дітей. Відтоді ситуація стабілізувалася і кількість дітей поступово збільшується. Після реформації до різновікової групи входило 10 дошкільнят. На даний час у школі навчається 18 учнів та 5 дошкільнят. Сьогодні навчально-виховний процес учнів  забезпечує педагогічний колектив у складі вчителів  Карпишин Надії Максимівни та Сподарик Руслани Василівни, вихователя Колодій Оксани Юріївни, її помічника Філяс Ірини Петрівни. Умови для навчального процесу забезпечує допоміжний персонал кухар Пахолок Марія Андріївна, кочегари Саїк Надія Ярославівна, Пахолок Наталя Василівна та Піско Степан Миколайович.

Вчителі і вихователі школи сьогодні добросовісно трудяться, віддають свої вміння і знання дітям і продовжують славні традиції Гоголівської школи, котра стала основою знань для багатьох Інженерів економістів вчителів лікарів та спортсменів        

Вхід для адміністратора