ЗДО с.Оглядів

ПРО ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ С.ОГЛЯДІВ

Оглядівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» прийняв своїх перших вихованців 09 травня 1974 року.

Розташований за адресою: с. Оглядів, вул. Радехівська, 15. Згідно проектної потужності розрахований на 52 місця. В  дошкільному навчальному закладі функціонує 2 групи: 1 група раннього віку із загальною кількістю 18 дітей та різновікова група – 24 дитини. Групи в дошкільному закладі комплектуються за віковими ознаками.

ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» працює за п’ятиденним робочим тижнем за наступним режимом роботи груп: з 8.00 до 18.30 год.,

З метою створення умов для фізичного, розумового і духовного розвитку в

дошкільному закладі оснащені та діють музична (спортивна) зала, медичний кабінет, методичний кабінет, кабінет завідуючої з господарської частини. Згідно штатного розпису в дошкільному навчальному закладі  працює 13 чоловік, 5 з них - педагогічні працівники, 8 - обслуговуючий та технічний персонал.

Результати соціально-дидактичного аудиту відповідності засвідчили достатній рівень професійної компетентності й можливостей педагогів.

В дошкільному закладі працюють 5 педагогів, з яких: 4 вихователів, вихователь - методист, музичних керівник. 1 педагог  має повну вищу освіту, спеціаліст вищої категорії, 4 педагоги мають неповну вищу освіту (молодший спеціаліст).

Головною метою дошкільного навчального закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Аналіз роботи щодо підвищення фахової майстерності педагогів свідчить, що протягом 2019-2020 років згідно плану пройшли курсову перепідготовку Гулай О.І., Хомицька М.М.

Велике значення у виявленні рівня професійної майстерності педагогів, стимулюванні їх творчої активності відіграє атестація, яка проводиться відповідно до Закону України «Про освіту» та Типового положення про атестацію педагогічних працівників. В 2019-2020 навчальному році було атестовано 2 педагоги.

За результатами атестації підтверджено раніше присвоєному 9 розряду музичному керівникові Гулай О.І., підтверджено раніше присвоєному 11 розряду вихователю Хомицькій М.М. та нагороджено грамотами відділу організації діяльності закладів освіти Радехівської міської ради.

Завдяки активній співпраці батьків, вихователів, спонсорів матеріально-технічна база дошкільного навчального закладу у 2020-2021 навчальному році значно покращилась.

За рахунок спонсорської допомоги батьківської громади в дошкільному закладі було зроблено поточний ремонт закладу, а саме:

• Заміна вікон, дверей;
  • фарбування східців, панелі, перил, підлоги;
  • фарбування харчоблоку;
  • фарбування та ремонт ігрового майданчика.

За рахунок бюджетних коштів придбано:

- медикаменти;
- миючі засоби;
- ел.лампочки;
- будівельні матеріали, сантехніка (4 умивальники);
- вогнегасники (5 шт);

- евакуаційна сходова.

Харчування дітей в дошкільному навчальному закладі у 2020-2021 навчальному році здійснювалось за перспективним двотижневим меню, Це дозволило наблизити виконання норм харчування до адекватної компенсації фізіологічної потреби дітей