З днем української писемності!

Дата: 09.11.2022 15:05

Дорожи українською мовою,

Рідна мова – основа життя.

Хіба мати бува примусовою?

Непутящим буває дитя!

Дмитро Білоус

Щороку 9 листопала в Україні відзначають  День української писемності та мови. У цей день за традицією багато українців  пишуть радіодиктант національної єдності. Учні та педагоги закладів загальної середньої освіти Радехівської міської ради та спеціалісти відділу організації діяльності закладів освіти долучились до написання радіодиктанту. Це  найбільший україномовний флешмоб, до якого приєднуються мільйони українців  не лише в нашій державі, але й по всьому світу. У школи нашої громади для написання радіодиктанту запрошено також було внутрішньо переміщених осіб, які із задоволенням приєднались до учасників освітнього процесу . Започатковано написання такого диктанту командою працівників Українського радіо  у 2000 році. Відтоді його проводять щороку, щоб ще більше показати єдність народу України, згуртованість, відданість своїй Батьківщині. У єдності  сила народу! Боже, нам єдність подай!